Lekcja o zimie – próbka e-booka

Już wkrótce pojawi się w Igraszkowym sklepie e-book „Lekcja o zimie”. Będzie to pełny zbiór materiałów, scenariuszy i instrukcji do gier językowych, które pozwolą Ci zrealizować pełną, urozmaiconą lekcję o zimie dla dzieci. Paczka ma dwie części: e-book z opisami, instrukcjami do gier i scenariuszami lekcji plus PDF z materiałami w osobnym pliku. Są w formacie poziomymi i będziesz mogła też użyć je na lekcjach zdalnych.

Premiera E-booka „Lekcja o zimie”

Premiera E-booka odbędzie się 8 stycznia 2022 r. o godzinie 9:00. Zapisz sobie tę datę w kalendarzu, a jeszcze lepiej – upewnij się, że jesteś na liście przyjaciół, którzy otrzymują newsletter. W dniu premiery wyślę w newsleterze kod rabatowy, który umożliwi Ci zakup tych materiałów z atrakcyjną zniżką.

Oprócz ebooka z opisami i instrukcjami otrzymasz komplet materiałów do wydrukowania w PDF, tak jak w poprzednich zestawach. W pliku będą również linki do gier interaktywnych typu Double czy Tic Tac Toe oraz nowych kreatorów takich jak kreator pizzy <tutaj>. Będzie to kompleksowy zestaw, który zapewni Ci urozmaiconą lekcję.

Dlaczego warto robić lekcję o zimie?

Lekcja o zimie to korelacja słownictwa z różnych zakresów tematycznych w nowym kontekście. Będzie to miks słówek związanych z pogodą, ubraniami zimowymi, sportami zimowymi i widokami za oknem. Dzieci mają okazję powtórzyć znane słówka i nauczyć się ich używać w nowym otoczeniu. Będzie to również okazja do wzbogacenia słownictwa o niestandardowe propozycje.

Karty pracy i gry językowe przygotowuję w różnych wersjach. Są gry na 3 poziomach trudności, ale są również takie, które ze względu na wymagane umiejętności dzieci rekomenduję dla konkretnej grupy wiekowej. Sama będziesz mogła dokonać wyboru, które materiały będą najlepsze dla Twoich uczniów.

Dużo nowych pomysłów

W tym e-booku „Lekcja o zimie” znajdziesz zupełnie nowe pomysły na gry, które być może znasz i używasz. Mam przygotowane instrukcje krok po kroku, abyś mogła zastosować w swoich klasach.

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że jest potrzeba zróżnicowania długości lekcji. Planuję uwzględnić w materiałach lekcje 30, 45 i 60 minutowe, tak aby każda z Was znalazła coś dla siebie.

Dotychczas moje materiały tworzyłam głównie dzieci do 3 klasy włącznie. Na Waszą prośbę przygotowałam rozszerzenie jak wykorzystać moje materiały dla starszych dzieci. Sama uczę czwarte klasy i będę również z tego korzystać.

Kod promocyjny w dniu premiery E-booka „Lekcja o zimie”

Jeśli chcesz otrzymać kod promocyjny w dniu premiery do tego e-booka oraz inne niespodzianki, upewnij się, że jesteś na liście igraszkowych przyjaciół i otrzymujesz ode mnie newsletter.

Przy podaniu adresu email otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą, że adres jest prawidłowy. Wysyłam wiadomość automatycznie, więc jeśli nie dostaniesz jej od razu, zajrzyj do folderu „spam” lub „niechciane” albo „oferty”. Bez tego kroku nie będziesz otrzymywać wiadomości.

Jak Ci się podobał mój post?

Kliknij na tyle serduszek na ile oceniasz ten post!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba osób, które głosowały 5

Ten post nie ma jeszcze oceny! Bądź pierwsza!

Skoro podbał Ci się mój post ...

Obserwuj Igraszki w social media - tam znajdziesz więcej inspiracji!

Przykro mi, że post nie spodobał Ci się za bardzo...

Postaram się poprawić coś na przyszłość!

Powiedz mi, jak uważasz - co mam poprawić?