Notes w kropki PDF do ściągnięcia

  • Version
  • Download 26
  • File Size 234.49 KB
  • File Count 1
  • Create Date 15 listopada 2020
  • Last Updated 15 listopada 2020

Notes w kropki PDF do ściągnięcia

Notes w kropki czyli bullet journal - to nic innego jak zeszyt w kropki do tworzenia własnych, kreatywnych notatek. To w jaki sposób notujesz zależy od ciebie i od twoich upodobań. Możesz robić listy, mapy myśli, używać tylko czarnego mazaka lub malować farbami. Pomysłów na to jak to robić jest wiele, a w internecie dostępnych jest mnóstwo inspiracji.

Dla nas lektorów jednak najważniejsze jest to, żeby nasi uczniowie się robili skuteczne notatki w trakcie lekcji. Powinni zapisać nowo wprowadzone słownictwo, notować zagadnienia gramatyczne a potem na podstawie tych notatek powtarzać materiał przed lekcją. Aby ich do tego zmotywować, musimy mieć coś fajnego, miłego dla oka. Przecież większość z nas uczy się przez pisanie, a potem wzrokowo zapamiętuje to co ma w notatce. Dlatego im większą uwagę przyłożymy do tych notatek i im więcej czasu spędzimy na ich upiększaniu i udoskonalaniu, tym więcej się nauczymy.

Więcej przeczytasz w poście: Jak robić skuteczne notatki - Bullet journal pomoże twoim uczniom w nauce języków

Tu możesz ściągnąć gotowe notesy w kropki, które wykorzystasz na swoich lekcjach online z uczniami. U góry tego opisu po lewej stronie jest przycisk "Download". Jesteś o krok od nowych, skutecznych notatek z lekcji!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz